STRONY INTERNETOWE

Rozwiń Twoją firmę w Internecie

Budowa wydajnych i responsywnych stron internetowych

Zajmujemy się budową profesjonalnych stron internetowych. Nasze projekty realizujemy z zachowaniem najlepszych zasad użyteczności. Wierzymy, że dobrze zbudowana strona www, wyposażona we wszelkie funkcjonalności będzie służyć Twojej firmie przez wiele, wiele lat. Dlatego jeśli myślisz o założeniu strony internetowej dla swojej firmy powinieneś traktować to jak inwestycję, która będzie pracować w Internecie na sukces Twojej firmy. Pamiętaj, strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w sieci.

Jakie strony tworzymy?

Strona firmowa typu OnePage

OnePage to jedna strona bez dodatkowych zakładek i podstron. Dlatego wszelkie informacje umieszczane są na jednej, głównej stronie, która podzielona jest na segmenty tematyczne. W związku z tym przeglądając można zapoznać się z treścią strony przewijając ją w dół lub skorzystać z menu, które po kliknięciu przeniesie nas do miejsca na stronie, gdzie znajdują się interesujące nas treści.

Strona firmowa typu MultiPage

Strona MultiPage mają od 5 do 8 zakładek. ( np. oferta, kontakt, o nas, sklep, realizacje, opinie, portfolio, zdjęcia). Dzięki temu możesz przekazać potencjalnemu klientowi rzetelne informacje. Dodatkowym atutem strony Multi Page są osobne podstrony, które mają osobne adresy URL więc łatwiej jest je odnaleźć bezpośrednio w wyszukiwarce.

Zaawansowana strona internetowa

Zaawansowana strona to strona z nieograniczoną ilością podstron, dzięki którym możesz w pełni przedstawić swoją firmę. Zazwyczaj są to strony z wbudowanymi sklepami internetowymi gdzie dodatkowo możesz zaoferować swoje produkty lub usługi w bardzo szczegółowy sposób.

Dodatkowe usługi

Czym wyróżniają się nasze strony internetowe?

strony dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych

profesjonalny projekt i wykonanie

unikatowy projekt graficzny

zachowanie obecnych standardów graficznych

unikalne autorskie treści

indywidualna wycena

obsługa strony od A do Z

Etapy realizacji projektu