OUTSOURCING IT

Outsourcing IT to świetne rozwiązanie jeśli szukasz stałej, profesjonalnej i dokładnej obsługi informatycznej dla Twojej firmy

O outsourcingu słów kilka...

Outsourcing usług informatycznych to częściowa lub kompleksowa obsługa informatyczna firm przez zewnętrznych specjalistów w dziedzinie IT. Ponadto outsourcing IT obejmuje między innymi takie czynności jak: instalację, wdrożenie, zarządzanie i serwis infrastruktury teleinformatycznej małych, średnich i dużych firm. Niewątpliwie umożliwiają usprawnienie działań biznesowych, optymalizację kosztów operacyjnych, bezpieczeństwo i odciążenie zleceniodawcy. Bez wątpienia decydując się na wsparcie informatyczne zewnętrznej firmy z pewnością znika potrzeba zatrudniania wykwalifikowanego informatyka co wiążę się z obniżeniem kosztów ogólnych w przedsiębiorstwie. 

W dodatku powierzając usługę informatyczną zewnętrznej firmie mamy stały dostęp do specjalistów, którzy w każdej chwili są w stanie udzielić wsparcia informacyjno-technicznego. Specjaliści udzielając wsparcia korzystają z takich narzędzi jak: pomoc osobista lub pomoc zdalna. Bez wątpienia taka metoda pozwala skupić się na swojej podstawowej działalności i rozwijaniu się w obszarach w których dana firma jest najlepsza. Co więcej można błyskawicznie wprowadzać wszelkie zmiany i innowacje. Dlatego możesz być spokojny o  bezpieczeństwo informatyczne swojej firmy polegając bez wątpienia na doświadczeniu wysoko wykwalifikowanego zespołu. Z pewnością ważną zaletą outsourcingu IT jest elastyczność  ponieważ zakres współpracy jest  zawsze dostosowany do potrzeb klienta oraz nie ograniczony dostęp do pomocy.

Usługi świadczone w ramach outsourcingu IT

administracja i konserwacja stacji roboczych oraz serwerów

porady specjalistów w doborze sprzętu informatycznego

archiwizacja danych

przygotowanie spersonalizowanego zestawu funkcjonalności IT pod potrzeby firmy

audyt informatyczny

sprzedaż sprzętu, materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania

helpdesk – bieżąca pomoc użytkownikom

usługi z dziedziny grafiki komputerowej

konsulting i doradztwo informatyczne

usuwanie awarii informatycznych

obsługa zadań informatyczna wymagających specjalistycznej wiedzy

zarządzanie ustawieniami programów, przeglądarek i poczty elektronicznej

PROJEKTOWANIE

ZARZĄDZANIE

BEZPIECZEŃSTWO

Dlaczego outsourcing IT jest najlepszym rozwiązaniem?

usługi dostosowane do potrzeb Twojej firmy

optymalizacja kosztów firmowych

natychmiastowa pomoc w przy awarii

wygoda

dostęp do wykwalifikowanej kadry IT

gwarancja najwyższej jakości usług

elastyczność

dostęp do nowoczesnych technologii